EEH-AZA1H101B
CAP ALUM POLY 100UF 20% 50V T/H
Seri / Aile Numarası
EEH-AZA1H101B
EEH-AZA1H101B Hakkında
Panasonic EEH-AZA1H101B, 100 µF kapasitansla 50V rated gerilimde çalışan alüminyum polimer hibrit kondansatördür. Through Hole montajlı radial can paketinde sunulan bu bileşen, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. 28 mOhm ESR ve düşük ripple current özellikleriyle güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve analog devreler için kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 10000 saat ömür garantisine sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 28mOhm
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 50 V