EEG-A2E602HGE
CAP ALUM 6000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
EEG-A2E602HGE
EEG-A2E602HGE Hakkında
Panasonic EEG-A2E602HGE, 6000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim değeri ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. Vida terminalleri ile şasi montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 36mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 13.2A ripple akım taşıyabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup 85°C'de 3000 saatlik ömür değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 6000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 13.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V