EEG-A1E683FHE
CAP ALUM 68000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
EEG-A1E683FHE
EEG-A1E683FHE Hakkında
Panasonic EEG-A1E683FHE, 68000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminalli şasi montajı destekleyen bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 120Hz'de 9mOhm ESR değerine ve 17.14A ripple current kapasitesine sahiptir. 3000 saatlik ömrü 85°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, düşük frekans uygulamalarında, güç kaynakları ve filtreleme devreleri gibi endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 17.14 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V