EEG-A1E473FGE
CAP ALUM 47000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
EEG-A1E473FGE
EEG-A1E473FGE Hakkında
Panasonic EEG-A1E473FGE, 47000µF kapasitansla tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Şasi montaj için vida terminalleriye donatılmış radyal kutulu tasarımı ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda filtre ve enerji depolama amaçlarında uygulanır. 10mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımında 12.72A kapasitesi vardır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. ±20% kapasite toleransı ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 12.72 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V