EEG-A1E223FCE
CAP ALUM 22000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
EEG-A1E223FCE
EEG-A1E223FCE Hakkında
Panasonic EEG-A1E223FCE, 22000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilime rated bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrasyonu, enerji depolama ve sinyali düzeltme işlevlerinde kullanılır. Şasi montajı için vida terminalleri (screw terminals) ile donatılmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 23mOhm @ 120Hz ve ripple akımı kapasitesi 6.05A @ 120Hz'dir. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V