EEF-WA1D151P
CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEF-WA1D151P
EEF-WA1D151P Hakkında
Panasonic EEF-WA1D151P, 150µF kapasitanslı, 20V rated voltage ile SMD montaj türünde alüminyum polymer kondansatördür. ±20% tolerans ve 26mOhm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisi vardır. Radial, Can paket tipinde tasarlanan bu bileşen, güç yönetimi, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak uygulanmaktadır. Lütfen dikkat: Bu parça obsolete konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 20 V