EEF-UE0G271LE
CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-UE0G271LE
EEF-UE0G271LE Hakkında
Panasonic EEF-UE0G271LE, 270 µF kapasitansı ve 4V rated voltajı ile düşük ESR değerine (7mΩ) sahip alüminyum polimer kondansatördür. Surface Mount (SMD) 2917 (7343 Metric) paketinde sunulan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) çalışır. 3.7A ripple current kapasitesi ile 100 kHz'de yüksek frekanslı uygulamalara uyundur. 1000 saatlik ömür süresi 105°C'de garanti edilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, DC-DC konvertörleri, filtreleme devrelerinde ve düşük voltajlı sistemlerde kullanılır. ±20% toleransı ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 3.7 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V