EEF-UE0G271CR
CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-UE0G271CR
EEF-UE0G271CR Hakkında
Panasonic EEF-UE0G271CR, 270µF kapasitanslı, 4V nominal gerilim değerine sahip alüminyum polimer kondansatördür. Surface Mount (SMD) montaj tipi ile 2917 (7343 Metric) kasa boyutunda üretilmiştir. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. Polimer dielektrik malzemenin kullanımı düşük ESR ve yüksek frekans karakteristiği sağlar. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve analog/dijital elektronik sistemlerde kullanılmaya uygundur. Ürün üretim dışı durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V