EEF-UE0E471LE
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-UE0E471LE
EEF-UE0E471LE Hakkında
Panasonic tarafından üretilen EEF-UE0E471LE, 470 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. Surface Mount (SMD) tipi 2917 (7343 Metric) paketlemede sunulan bu bileşen, 2.5V nominal voltaj için tasarlanmıştır. Düşük 7mOhm ESR değeri ile 100 kHz'de 3.7A ripple akım yeteneğine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 1000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtering ve decoupling devreleri gibi alanlarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Bileşen üretimi sonlandırılmış (Obsolete) durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 3.7 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V