EEF-UE0E271R
CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-UE0E271R
EEF-UE0E271R Hakkında
Panasonic EEF-UE0E271R, 270µF kapasitansı ile 2.5V rated voltajda çalışan surface mount alüminyum polimer kondansatördür. ±20% tolerans aralığında üretilen bu komponent, 12mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri sunar. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi ile güvenilir performans sağlar. 2917 (7343 Metric) SMD paketinde tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme tasarımlarında yaygın olarak kullanılır. Bileşen obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V