EEF-UD1B470CR
CAP ALUM POLY 47UF 20% 12.5V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-UD1B470CR
EEF-UD1B470CR Hakkında
EEF-UD1B470CR, Panasonic tarafından üretilen 47 µF kapasitanslı alüminyum polymer kondansatördür. 12.5V rated voltage ile tasarlanmış bu SMD kondansatör, 2917 (7343 Metric) kasa tipiyle gemi edilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 1000 saatlik ömür uygulaması ile genel amaçlı elektronik devreler, güç yönetimi uygulamaları ve filtreleme işlevleri için uygundur. Polymer dielektrik yapısı düşük ESR değerleri sağlayarak hızlı transient yanıtlar ve geliştirilmiş güç kalitesi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 12.5 V