EEF-SX0E391R
CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-SX0E391R
EEF-SX0E391R Hakkında
Panasonic EEF-SX0E391R, 390 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, düşük ESR (9 mOhm) değeri sayesinde anahtarlamalı güç kaynakları, enerji depolama ve sinyal filtreleme uygulamalarında kullanılır. Surface Mount 2917 (7343 Metric) paketinde sunulan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile standart endüstriyel ve tüketici elektronikleri tasarımlarında uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Not For New Designs
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V