EEF-SX0E331R
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-SX0E331R
EEF-SX0E331R Hakkında
Panasonic EEF-SX0E331R, 330µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V nominal voltaj ile çalışan bu surface mount bileşen, 9mOhm ESR (Eşdeğer Seri Direnç) değerine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 2000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta garanti eder. 2917 (7343 Metric) kasa boyutu ile SMD uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans spesifikasyonuna sahip olan bileşen, genel amaçlı uygulamalarında kullanılır. Düşük ESR değeri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkili filtreleme sağlar. Parça yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Not For New Designs
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V