EEF-SX0D471E4
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-SX0D471E4
EEF-SX0D471E4 Hakkında
Panasonic EEF-SX0D471E4, 470µF kapasitansa sahip yüzey montajlı alüminyum polimer kondansatördür. 2V rated voltajda çalışan bu bileşen, düşük ESR (4.5mOhm) ve yüksek ripple current toleransı (8.5A @ 100kHz) ile karakterizedir. -55°C ile 105°C arasında geniş çalışma sıcaklığı aralığında ve 2000 saat 105°C'de uzun ömürlülük sağlar. 2917 (7343 Metric) paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç yönetimi devrelerinde ve yüksek frekansında stabilizasyon gereken elektronik tasarımlarda kullanılır. ±20% toleransı ile belirtilen değerde kapasitans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.5mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 8.5 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2 V