EEF-SX0D331XE
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-SX0D331XE
EEF-SX0D331XE Hakkında
Panasonic EEF-SX0D331XE, 330 µF kapasitansına sahip alüminyum polimer yüzey montajlı kondansatördür. 2V rated voltaj ile düşük gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 6mOhm ESR değeri ile hızlı yükleme/boşalma döngülerine uygun özellikleri nedeniyle güç yönetimi, DC-DC dönüştürücüler, mobil cihazlar ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 2000 saat ömür garantisi sunan bu bileşen, ±20% kapasite toleransı ile değişken tasarımlara uyum sağlar. 2917 (7343 Metric) SMD paketinde sunulan komponent, 100 kHz'de 7.5A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 7.5 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2 V