EEF-SX0D331ER
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-SX0D331ER
EEF-SX0D331ER Hakkında
Panasonic EEF-SX0D331ER, 330µF kapasitansla sahip alüminyum polimer kondansatördür. Surface Mount teknolojisi ile 2917 (7343 Metric) kasa tipinde tasarlanmıştır. 2V nominal voltaj değerine sahip bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Düşük ESR değeri (9mOhm) sayesinde yüksek ripple akımına (6.3A @ 100kHz) dayanabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve analog devrelerinde filtre veya bypass kondansatörü olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2 V