EEF-SR0G121R
CAP ALUM POLY 120UF 20% 4V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-SR0G121R
EEF-SR0G121R Hakkında
Panasonic EEF-SR0G121R, 120µF kapasiteli 4V rated alüminyum polimer kondansatördür. Surface mount (SMD) 2917 (7343 Metric) paketinde sunulan bu bileşen, düşük ESR (9mOhm) değeri ile yüksek frekans uygulamalarında kullanılır. 100 kHz'de 6.3A ripple current kapasitesi ile güç yönetimi devrelerinde, analog sinyal işlemede ve genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik yaşam süresi 105°C'de sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 6.3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V