EEF-SE0D561CR
CAP ALUM POLY 560UF 2V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-SE0D561CR
EEF-SE0D561CR Hakkında
Panasonic EEF-SE0D561CR, 560 µF kapasitansa sahip alüminyum polimer kondansatördür. 2V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, surface mount (SMD) montajına uygun 2917 (7343 Metric) paket tipi ile sunulmaktadır. Polymer kondansatör teknolojisi sayesinde düşük eşdeğer seri direnci (ESR) ve yüksek frekans karakteristikleri sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Not: Bu ürün obsolete (üretim durdurulmuş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Type Polymer
Voltage - Rated 2 V