EEF-SE0D471ER
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-SE0D471ER
EEF-SE0D471ER Hakkında
Panasonic EEF-SE0D471ER, 470 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2V nominal voltaj ile düşük voltajlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 5mOhm ESR değeri sayesinde düşük impedans sağlar. Surface mount paketinde (2917/7343 Metric) sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda, güç yönetimi devrelerinde ve filtre uygulamalarında işe yarar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransı bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2 V