EEF-SD0D391R
CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
2917 (7343 Metric)
Seri / Aile Numarası
EEF-SD0D391R
EEF-SD0D391R Hakkında
Panasonic EEF-SD0D391R, 390 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2V nominal voltaj ile tasarlanmış, SMD paketinde (2917/7343 Metric) monte edilir. 7 mOhm düşük ESR değeri ve 3.5A ripple akım kapasitesi ile güç yönetimi, analog ve dijital devre uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C işletim sıcaklığı aralığında 1000 saatlik ömüre sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı filtreleme, bypass ve energy storage uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 3.5 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2 V