EEF-LT0E271R
CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-LT0E271R
EEF-LT0E271R Hakkında
Panasonic EEF-LT0E271R, 270µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V rated voltaj ile düşük voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Surface mount 2917 (7343 Metric) paket tipinde sunulan bu kondansatör, 6mOhm düşük ESR değeri ile hızlı şarj-deşarj işlemlerinde etkin performans sağlar. 100 kHz'de 7.5A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, LED sürücüleri ve analog filtreler gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılabilir. Geniş çalışma sıcaklığı aralığında (-55°C ~ 105°C) ve 2000 saat ömür garantisi (105°C'de) ile güvenilir çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 7.5 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V