EEF-LT0D331R
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-LT0D331R
EEF-LT0D331R Hakkında
Panasonic EEF-LT0D331R, 330µF kapasitansına sahip alüminyum polimer (polymer) kondansatördür. 2V rated voltaj ile düşük voltaj uygulamalarında kullanılır. Surface mount (SMD) montaj tipi ile 2917 (7343 Metric) paket boyutunda tasarlanmıştır. 6mOhm düşük ESR değeri ve 7.5A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, konvertörler ve dijital devrelerde stabilizasyon sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışan ve 2000 saatlik ömrü (105°C'de) bulunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 7.5 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2 V