EEF-HX1D220R
CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-HX1D220R
EEF-HX1D220R Hakkında
Panasonic EEF-HX1D220R, 22 µF kapasitansı ve 20V nominal gerilimi ile tasarlanmış surface mount alüminyum polimer kondansatördür. Düşük ESR (40mOhm) değeri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında (100 kHz'de 3.2A ripple akımı) kullanılabilir. -55°C ile 125°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saatlik ömür garantisini sunar. 2917 (7343 Metric) paketi ile bilgisayar sistemleri, güç kaynakları, LED sürücüler ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılan genel amaçlı bir kondansatördür. ±20% toleransla üretilmiştir. Part Status: Not For New Designs.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Not For New Designs
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 20 V