EEF-HL0G560CR
CAP ALUM POLY 56UF 20% 4V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-HL0G560CR
EEF-HL0G560CR Hakkında
Panasonic EEF-HL0G560CR, 56 µF kapasiteli alüminyum polimer kondansatördür. 4V rated voltage ile düşük voltaj uygulamalarında kullanılır. Surface mount 2917 (7343 Metric) paketinde sunulan bu bileşen, 18mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri nedeniyle anahtarlı güç kaynakları, doğrudan akım dönüştürücüleri ve ses amplifikatörleri gibi genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen kondansatör, 100 kHz'de 1.8 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile standart hassasiyet uygulamalarına uygundur. Not: Bu bileşen üretim dışı (Obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V