EEF-HE0E271CR
CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-HE0E271CR
EEF-HE0E271CR Hakkında
Panasonic EEF-HE0E271CR, 270µF kapasitanslı 2.5V rated alüminyum polymer kondansatörüdür. SMD 2917 (7343 Metric) paket tipinde üretilen bu komponent, 12mOhm ESR değeri ile düşük direnç sağlar. -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz frekansda 3A ripple current kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, voltage regulators ve genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygun kılmaktadır. ±20% toleransla üretilmiştir. Not: Bu parça üretim durdurulmuş (Obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V