EEF-CX1E330R
CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-CX1E330R
EEF-CX1E330R Hakkında
Panasonic EEF-CX1E330R, 33 µF kapasitans değerine sahip SMD alüminyum polymer kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 40mOhm düşük ESR değeri, 100 kHz'de 3.2A ripple akım kapasitesine ve 2000 saatlik ömrü ile 105°C sıcaklıkta istikrarlı çalışma sağlar. -55°C ile 105°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığına sahip bu kondansatör, 2917 (7343 Metric) paketinde sunulur. ±20% toleransa sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve dijital devreler gibi çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Not For New Designs
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 25 V