EEF-CX1C680R
CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-CX1C680R
EEF-CX1C680R Hakkında
Panasonic EEF-CX1C680R, 68µF kapasitansına sahip alüminyum polimer yüzey montaj kondansatörüdür. 16V nominal voltajda çalışan bu bileşen, düşük ESR (40mOhm) ile yüksek ripple akım kapasitesi (3.2A @ 100kHz) sunmaktadır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen ve 2000 saat ömrü garanti edilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, analog devreler ve sinyal işleme düzeneğinde kullanılmaktadır. 2917 (7343 Metric) paketi ile SMD montajı desteklemektedir. Not: Ürün yeni tasarımlar için tavsiye edilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Not For New Designs
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 16 V