EEF-CS0G121R
CAP ALUM POLY 120UF 20% 4V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
2917 (7343 Metric)
Seri / Aile Numarası
EEF-CS0G121R
EEF-CS0G121R Hakkında
Panasonic EEF-CS0G121R, 120µF kapasitans değerine sahip alüminyum polimer kondansatördür. 4V nominal voltaj, ±20% tolerans ve 15mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ile karakterize edilir. Surface mount (SMD) paketleme ile 2917 (7343 Metric) kasa tipinde sunulmaktadır. -55°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garanti etmektedir. 100 kHz'de 5.1A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, düşük voltaj devrelerde, güç yönetimi ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.1 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V