EEF-CD1B100R
CAP ALUM POLY 10UF 20% 12.5V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-CD1B100R
EEF-CD1B100R Hakkında
Panasonic EEF-CD1B100R, 10 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 12.5V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. SMD montaj tipi ile 2917 (7343 Metric) pakette sunulur. 60mOhm ESR değeri ve 1A @ 100kHz ripple current taşıma kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devrelerine ve yüksek frekans uygulamalarında yer alabilir. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında 1000 saatlik ömür garantilidir. ±20% tolerans ile değerlendirilmiştir. Not: Bu ürün üretim dışında bırakılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 12.5 V