EEF-CD0J100CE
CAP ALUM POLY 10UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-CD0J100CE
EEF-CD0J100CE Hakkında
Panasonic EEF-CD0J100CE, 10 µF kapasitansına sahip alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V rated voltajında çalışan bu bileşen, Surface Mount (SMD) montaj tipi ile 2917 (7343 Metric) paket standardında üretilmiştir. -40°C ile +105°C arasında stabil performans sunan kondansatör, 1000 saatlik ömür değerine 105°C'de sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu polimer kondansatör, genel amaçlı uygulamalar, filtering, decoupling ve timing devreleri gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kompakt SMD tasarımı nedeniyle yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarına uygundur. Ürün Obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V