EEF-CD0G680ER
CAP ALUM POLY 68UF 20% 4V SMD
Seri / Aile Numarası
EEF-CD0G680ER
EEF-CD0G680ER Hakkında
Panasonic EEF-CD0G680ER, 68 µF kapasitansına sahip alüminyum polimer kondansatörüdür. 4V nominal voltaj ile tasarlanmış bu SMD bileşeni, düşük ESR (18 mOhm) değeri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 2917 (7343 Metric) kasa tipinde sunulan kondansatör, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 100 kHz'de 2.5A ripple akım kapasitesiyle, genel amaçlı elektronik devrelerde, anahtarlama kaynakları, ses amplifikatörleri ve DC-DC dönüştürücülerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 4 V