EEE-TP1V101AP
CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-TP1V101AP
EEE-TP1V101AP Hakkında
Panasonic EEE-TP1V101AP, 100 µF kapasitansı ve 35V rated voltajına sahip yüzey monte alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyon ile otomotiv ve yüksek sıcaklık uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 125°C arasında çalışan bileşen, 2000 saatlik ömrü 125°C'de garantiler. 270 mA (100 kHz) ve 175.5 mA (120 Hz) ripple akım toleransı ile güç kaynakları, filtering ve decoupling uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı, SMD radial can paketinde sunulur.
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 270 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 175.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V