EEE-TKV471UAQ
CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-TKV471UAQ
EEE-TKV471UAQ Hakkında
Panasonic EEE-TKV471UAQ, 470µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilimde çalışmak üzere tasarlanmış bu SMD bileşeni, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama için kullanılır. -40°C ile 125°C arasında çalışan bu kondansatör, 2000 saatlik ömrü ile standart endüstriyel uygulamalara uygundur. 120mOhm ESR değeri ve 800mA ripple akımı kapasitesi ile anahat dalgalanması bastırma ve kararlı voltaj sağlama özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 800 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V