EEE-TK1C102AM
CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-TK1C102AM
EEE-TK1C102AM Hakkında
Panasonic EEE-TK1C102AM, 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) montaj tipiyle radial can paketinde sunulan bu komponent, 16V nominal çalışma voltajına sahiptir. ±20% toleranslı olarak üretilen kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir. 100 kHz frekansında 80 mOhm ESR değerine ve 2000 saat ömrü 125°C'de belirlenen bu ürün, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. 100 kHz'de 1.1 A ve 120 Hz'de 825 mA ripple akım kapasitesi mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 825 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V