EEE-TG2A220UP
CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-TG2A220UP
EEE-TG2A220UP Hakkında
Panasonic EEE-TG2A220UP, 22µF kapasitanslı, 100V rated voltage'a sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount radial can paketinde tasarlanan bu komponent, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen kondansatör, 125°C'de 2000 saatlik ömür sağlar. 1.3Ohm ESR değeri ile 100kHz'de 70mA ripple current kapasitesine, 120Hz'de 45.5mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.3Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 70 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 45.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V