EEE-TG1V681UM
CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-TG1V681UM
EEE-TG1V681UM Hakkında
Panasonic EEE-TG1V681UM, 680 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount teknolojisiyle üretilen bu komponent, otomotiv uygulamalarında yüksek güvenilirliğe sahip olmak üzere tasarlanmıştır ve AEC-Q200 standartlarını karşılamaktadır. 35V dereceli gerilim ile düşük ESR değeri (80mOhm @ 100kHz) sayesinde güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerinde kullanılabilir. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 125°C arasında stabil performans sunmakta ve 2000 saatlik ömüre 125°C'de sahiptir. Ripple current kapasitesi 715 mA @ 120 Hz'dir. Componentin mevcut durumu Obsolete olarak belirtilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 715 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V