EEE-TG1V681M
CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-TG1V681M
EEE-TG1V681M Hakkında
Panasonic EEE-TG1V681M, 680µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) pakette sunulan bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 75mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 120 Hz'de 845mA ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. AEC-Q200 standartını karşılar ve radial can SMD paketinde tedarik edilir. Mevcut durumu Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 75mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 845 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V