EEE-TG1K221UM
CAP ALUM 220UF 20% 80V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-TG1K221UM
EEE-TG1K221UM Hakkında
Panasonic EEE-TG1K221UM, 220µF kapasitansına ve 80V nominal voltajına sahip Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartına uygun olarak otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 300mOhm ESR @ 100kHz ve 2000 saat ömrü @ 125°C özellikleriyle güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında çalışır. -40°C ile 125°C arasında çalışan bu polar kondansatör, 120 Hz'de 227.5mA ripple akım yeteneğine sahiptir. SMD radyal kutu paketi ile PCB üzerine yüksek yoğunluk montajını destekler. Ürün üretim dışı (Obsolete) statüsündedir.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 227.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V