EEE-TG1J101UP
CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEE-TG1J101U
EEE-TG1J101UP Hakkında
Panasonic EEE-TG1J101UP, 100 µF kapasitans değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Otomotiv uygulamaları (AEC-Q200 sertifikalı) için kullanılmaya uygun bu kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saat yaşam süresi garantiler. ESR değeri 100 kHz'de 800mOhm, ripple current kapasitesi 100 kHz'de 150 mA ve 120 Hz'de 97,5 mA'dir. Güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılan bu bileşen, SMD paketlemesi sayesinde yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 800mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 97.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V