EEE-TG1H220P
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-TG1H220P
EEE-TG1H220P Hakkında
Panasonic EEE-TG1H220P, 22 µF kapasitansına sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ve ±20% toleransta üretilen bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 1.6Ω ESR değeri (100 kHz'de) ve 1000 saat ömür (125°C'de) ile güvenilir performans sunar. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 100 kHz'de 80 mA ve 120 Hz'de 52 mA ripple akımını tolere edebilir. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olan bileşen, gücü filtreleme, depolama ve stabilizasyon uygulamalarında tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.6Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 80 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V