EEE-TG1A332M
CAP ALUM 3300UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-TG1A332M
EEE-TG1A332M Hakkında
Panasonic EEE-TG1A332M, 3300 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 75mOhm ESR değeri ile 100kHz frekansında güvenilir performans sunar. -40°C ile 125°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında, 125°C'de 2000 saatlik ömür garantisi ile sağlamlaştırılmış bir bileşendir. 845 mA ripple akımı kapasitesi 120 Hz'de sınıflandırılmıştır. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv endüstrisi standartlarına uyumludur.
Applications Automotive
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 75mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 845 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V