EEE-TC1V470V
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-TC1V470V
EEE-TC1V470V Hakkında
Panasonic EEE-TC1V470V, 47 µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paket türünde tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. AEC-Q200 standardına uygun olup, otomotiv uygulamaları ve yüksek sıcaklık reflow prosesleri için uygundur. 200mOhm ESR değeri ile 100kHz'de ölçülmüş, 410mA ripple current kapasitesine (100kHz) ve 266.5mA ripple current kapasitesine (120Hz) sahiptir. 125°C'de 3000 saat ömür süresi ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilir.
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 410 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 266.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V