EEE-TC1V101P
CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-TC1V101P
EEE-TC1V101P Hakkında
Panasonic EEE-TC1V101P, 100 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 200mOhm ESR (100kHz'de) ile karakterize edilmiştir. -40°C ile 125°C arasında çalışan bu bileşen, otomotiv uygulamaları ve yüksek sıcaklık reflow işlemleri için tasarlanmıştır. 3000 saat ömrü 125°C'de garantilidir. 410mA (100kHz) ve 266.5mA (120Hz) ripple current desteği sunmaktadır. AEC-Q200 standartını karşılayan bu kondansatör, radial SMD paketinde sunulmaktadır ve aktif durumdadır.
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 410 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 266.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V