EEE-HP1C100R
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HP1C100R
EEE-HP1C100R Hakkında
Panasonic EEE-HP1C100R, 10 µF kapasitansı ve 16V rated voltajı ile tasarlanmış yüksek güvenilirliğe sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) tipinde olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. AEC-Q200 sertifikasyona sahip olup otomotiv uygulamalarında kullanım için uygundur. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 10 kHz'de 42.5 mA ve 120 Hz'de 25 mA ripple akım değerlerine dayanabilir. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahip olan kondansatör, güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 42.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V