EEE-HD1HR47R
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HD1H
EEE-HD1HR47R Hakkında
Panasonic EEE-HD1HR47R, 0.47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Surface Mount (SMD) paketinde sunulan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilmektedir. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik yaşam süresi garantili olup, düşük impedans (12 Ohm) ve yüksek frekans ripple akım (8.5 mA @ 10 kHz) kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 sertifikasına sahip olan komponentin otomotiv ve yüksek sıcaklık reflow uygulamalarında kullanılması öngörülmüştür. Üretici tarafından obsolete (üretimi durdurulmuş) olarak işaretlenmiştir.
Capacitance 0.47 µF
Impedance 12 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 8.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V