EEE-HD1H2R2R
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HD1H2R2R
EEE-HD1H2R2R Hakkında
Panasonic EEE-HD1H2R2R, 2.2µF kapasitanslı, 50V rated voltaj ile çalışan yüzey montaj tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup otomotiv ve yüksek sıcaklık reflow uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan komponent, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür süresine sahiptir. 12 Ohm empedans ile 10 kHz'de 20.4 mA ve 120 Hz'de 12 mA ripple akımı özelliklerini taşır. Radial, Can - SMD paket tipi ile entegrasyon kolaylığı sağlar.
Capacitance 2.2 µF
Impedance 12 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 20.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V