EEE-HD1H1R0R
CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HD1H
EEE-HD1H1R0R Hakkında
Panasonic EEE-HD1H1R0R, 1 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile otomotiv ve yüksek sıcaklık reflow uygulamalarında kullanılır. Surface mount paketinde tasarlanmış bu polar kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 12 Ohm impedansı, 11.9 mA @ 10 kHz ripple current kapasitesine ve ±20% tolerance değerine sahiptir. AEC-Q200 sertifikasyonlu olması sayesinde otomotiv sektöründe güvenli bir seçimdir.
Capacitance 1 µF
Impedance 12 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 11.9 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V