EEE-HD1E101AP
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HD1E101AP
EEE-HD1E101AP Hakkında
Panasonic EEE-HD1E101AP, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış, SMD radial kutulu yapıda sunulmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garantisi vardır. 1.5Ω empedans değeri ile yüksek frekans uygulamalarında (10 kHz'de 221 mA) ve düşük frekans uygulamalarında (120 Hz'de 130 mA) riple akım kapasitesi sunar. AEC-Q200 standartlarına uyumlu olup, otomotiv ve yüksek sıcaklık reflow işlemleri gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır.
Capacitance 100 µF
Impedance 1.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 221 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V