EEE-HD1C470AP
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EEE-HD1C470AP
EEE-HD1C470AP Hakkında
Panasonic EEE-HD1C470AP, 47 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, Surface Mount (SMD) montaj türüne sahiptir. AEC-Q200 standardına uygun olması otomotiv uygulamalarında kullanımına uygunluğunu gösterir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekans ripple akımı 119 mA @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 70 mA @ 120 Hz değerlerindedir. ±20% tolerans ve 4 Ohm impedans özellikleri ile otomotiv ve yüksek sıcaklık reflow uygulamalarında tercih edilir.
Capacitance 47 µF
Impedance 4 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 119 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V