EEE-HD1C100AR
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEE-HD1C100AR
EEE-HD1C100AR Hakkında
Panasonic EEE-HD1C100AR, 10 µF kapasitesi ve 16V rated voltage'a sahip yüzey monte alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında ve 5000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunmaktadır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olması otomotiv uygulamaları için uygunluğunu gösterir. 12 Ohm impedans değeri ile yüksek frekans uygulamalarda 47.6 mA ripple current taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme, decoupling ve otomotiv sistemlerinde yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, yüksek sıcaklık reflow işlemleri için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, High Temperature Reflow
Capacitance 10 µF
Impedance 12 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 47.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V